השוואת מכשירים
side by side
נתוני מכשירים SAR נתוני דיווח מכשיר שאבד סקירת מצלמות
סלולאריות
סקירת מכשירים חדשות ראשי
slolari.com logo
סקירת פלאפונים


סקירה: טלפון נייד Nokia 6101

לביקורת המלאה
ביקורת סלולרי נוקיה NOKIA 6085

לביקורת המלאה
NOKIA E65 סקירה קצרה
נוקיה E65 עוצב במיוחד לשימוש רב בדואר אלקטרוני נייד...
לביקורת המלאה
סוני אריקסון Sony Ericsson Z610i סקירה
מכשיר בעיצוב מקסים ומדליק שמראה נוכחות בכל מקום, וכולל מגוון תכונות, ביניהן מצלמת 2 מגה פיקסל
לביקורת המלאה
סוני אריקסון Sony Ericsson W880i
אפשר לומר שבהשקת המכשיר הזה הגבול בין נגן לבין מכשיר סלולרי מטשטש עוד יותר, סוני משיקה גם יכולות מדיה מצויינות וגם יכולות מתקדמות של טלפון סלולרי, והכל במכשיר אחד.
לביקורת המלאה
סקירה ראשונית נוקיה Nokia N95
הנוקיה N95 הוא מכשיר מרשים בכל קנה מידה, וככל הנראה נוקיה החליטה ליצור מכשיר שיהיה הסמארטפון האולטימטיבי ( לשנת 2007 ). מה שמרשים ב- N95 היא העובדה שכל כך הרבה תכונות הוכנסו לתוך מכשיר אחד יחסית קטן.
לביקורת המלאה
סקירה סלולרי סמסונג Samsung E250
ה- E250 יחסית דק ואין ספק שיחסית למחיר הנמוך שלו הוא משדר סוג מסויים של יוקרה. למכשיר יש מצלמת סטילס ווידאו, רדיו FM, נגן MP3, מסך צבעוני בגודל 2 אינצ' בעל 65000 צבעים, תקשורת BT, חיבור USB, ואפשרות להרחבת זיכרון מיקרו SD,
לביקורת המלאה
סקירה סלולרי נוקיה NOKIA N73
נראה שבהשקת ה – N73 נוקיה ממשיכה מסורת ארוכה של השקת מכשירים מצויינים. ל- N73 כבר יש התנהגות של מצלמה דיגיטלית לכל דבר, תכונות של נגן רדיו FM, נגן MP3, מערכת הפעלה סימביאנית גרסה 9.1 והרחבת זיכרון באמצעות miniSD.
לביקורת המלאה
סקירה סלולרי נוקיה Nokia E61
ה- E61 לא נראה כמו מכשיר סלולארי רגיל ובאמת לא נראה שהוא המכשיר המתאים למשתמש הסלולאר הממוצע, הוא קצת גדול מהרגיל, בעל מקלדת מלאה ונראה יותר כמו מכשיר כף יד בסגנון IPAC או PALM.
לביקורת המלאה
סקירה סמסונג Samsung X200
הסמסונג x200 הינו מכשיר בעיצוב צדפה, אולי הוא לא מהמשוכללים ביותר או מתקדמים ביותר אבל אין ספק שהוא מתאים לקהל יעד אשר מחפש לדבר במכשיר בנוחות במכשיר שאינו כבד ומסך שבו המספרים מופיעים בבירור.
לביקורת המלאה
סקירה נוקיה 2610 Nokia
הנוקיה 2610 הוא מכשיר שמצטרף לרשימת המכשירים הזולים, בלי תכונות מתקדמות של דור 3 בלי מצלמה או נגן, מכשיר ששימושו הכמעט בלעדי הוא לשימוש ביצוע שיחות ושליחת SMS ומשום כך נוחות השימוש במכשיר דיי מאכזבת.
לביקורת המלאה
סקירה סמסונג Samsung Z720
רשמית ה- Z720 הינו המכשיר הדק ביותר התומך ב- HSPDA – למי שלא מכיר זו הרשת הנקראת דור 3.5 בארץ והיא מספקת מהירויות גלישה בקצב מהיר ממש כמו בחיבור בבית לספק adsl או כבלים.
לביקורת המלאה
סקירה סמסונג Samsung X820
קשה שלא להתרשם מהעובי של הסמסונג x820 כשמחזיקים את המכשיר ביד הוא כל כך דק ( רק 6.9 מ"מ ) וחסר משקל שההרגשה הכללית שמחזיקים כרטיס אשראי ביד.
לביקורת המלאה
סקירה סוני אריקסון Sony Ericsson K610i
במבט ראשון ה- k610i נראה מכשיר פשוט, אבל לאחר שימוש קצר במכשיר לפי דעתי אפשר להכריז סוף סוף על ה"יורש" של סדרת 3100 / 6100 של נוקיה, מסתבר שדווקא הפשטות של המכשיר היא מה שהופכת אותו למכשיר מנצח.
לביקורת המלאה
סקירה נוקיה Nokia 6120
ה- 6120C אומנם קיבל את השם של המכשיר הפופולארי משנות ה- 90 אבל אפשר לומר בוודאות שאין דימיון בין 2 המכשירים. נראה שנוקיה החליטו לתת את השם הקלאסי למכשיר בתקווה שההצלחה מהמאה הקודמת תחזור על עצמה.
לביקורת המלאה
סקירה סוני אריקסון K800i Sony Ericsson
ה- k800i הוא שדרוג של המכשיר המצוין k610i תכונות שהיו חסרות לנו ב- k610i כמו רדיו, זיכרון פנימי גדול יותר, תמיכה ב- IR, ומצלמה משופרת של 3.2 מגה פיקסלים הופכים את המכשיר למוצלח במיוחד.
לביקורת המלאה
סקירה נוקיה Nokia 6500s
ה- 6500s מצוייד בעדשת קארל זייס עם איכות צילום של 3.2 מגה פיקסלים פלאש בצורת נורת לד מסך איכותי של 16 מליון צבעים, יציאת tv-out לחיבור לטלוויזיה נגן מוסיקה וגם תחושת יוקרה בגלל שהוא עשוי מפלדת אל חלד.
לביקורת המלאה
סקירה נוקיה Nokia 5700
שהנוקיה 5700 הינו מכשיר סלולארי שנועד לספק מענה למי שמחפש שילוב של מכשיר סלולארי וגם נגן מוסיקה. בנוסף יש למכשיר מסך עם איכות של 16 מליון צבעים מצלמה ובנוסף החלק של מקשי המספרים מסתובב והופך לנגן.
לביקורת המלאה

1 2 3 4 דף הבא

בקרוב יעלו מספר ביקורות נוספות אשר יסקרו מכשירי סלולר שונים

מכשירים אחרונים באתר

סקירות אחרונות באתר
קישורים מומלצים

eXTReMe Tracker
© slolari.com - cellular news | אודות | צור קשר | פורום
webmaster@slolari.com